PRZENOŚNIK WSTĘGOWY PWE

PRZENOŚNIK PWE 60 / 70 / 100

Broszura ofertowa podajników wstęgowych

Formularz zapytania ofertowego

Wydajności podajników

Ogólna charakterystyka urządzenia

budowany jest ze wstęgi stalowej umieszczonej w elastycznej lub sztywnej rurze z tworzywa lub stali kwasoodpornej i napędzany silnikiem elektrycznym z przekładnią umieszczonym na na końcu  przenośnika. Ta prosta konstrukcja zapewnia sprawne działanie i wysoką niezawodność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Prawidłowo zaprojektowany i dobrany do transportowanego materiału i procesu, w którym zostanie zastosowany, elastyczny przenośnik ślimakowy przewyższa swoją skutecznością sztywne przenośniki ślimakowe i kubełkowe pod względem zdolności przenoszenia towarów o skłonnościach do oklejania ślimaka i zawieszania się w przenośniku. 
Końcówka przenośnika ślimakowego może być wyposażona w adapter do ładowania w kształcie stożka lub koryta lub bezpośrednio do urządzeń procesowych, takich jak; młyny, szlifierki, kruszarki, peleciarki, miksery, reaktory itp. Luz pomiędzy wstęgą a rurą pozwala transportować towary bez ich uszkadzania i kruszenia. Bezwałowa elastyczna budowa przenośnika pozwala na transport materiałów we wszystkich kierunkach od poziomu do pionu jak również pokonywanie łuków o średnicy na którą pozwala promień gięcia rury PE.

Podstawowe parametry

PARAMETRY PWE 60PWE 70PWE 100
DŁUGOŚĆ MAKSYMALNAdo 35 mdo 35 mdo 35mb
MOC NAPĘDU0.55 kW0.75 kW0.75 kW
OBROTYod 360 do 550 obr/minod 360 do 550 obr/minod 360 do 550 obr/min
PROMIEŃ GIĘCIA1.5m2.5mb5.5mb
MAKSYMALNY WZNIO75°75°75°
ZEWNĘTRZNA ŚREDNICA RURY75mm90mm125mm
POZIOM HAŁASUdB [A] 83dB [A] 83dB [A] 83

*Wydajność podajników zmienia się przy zmianie kąta podniesienia oraz jest uzależniona od rodzaju przenoszonego medium. Możliwa jest zmiana wydajności poprzez dopasowanie wielkości napędu.

** Pomiar hałasu dokonano na wysokości operatora stojącego przy elementach sterowniczych zgodnie z normą PN-EN ISO 11201:1999

Budowa ogólna

Rodzaje przyłączy:

Dolny adapter przyłączeniowy typu clamp:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.